Otrzymaj indywidualną poradę już teraz

757 13 13 13

Opiekun klienta

Najlepsze technologie i materiały najwyższej jakości

Schody dywanowe

Schody dywanowe zyskują coraz większą popularność z uwagi na prostą, czystą i minimalistyczną formę. Dziś stały się one idealnym uzupełnieniem nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza o minimalistycznej formie. 

Pozornie prosta samonośna konstrukcja schodów dywanowych doskonale sprawdza się w otwartych przestrzeniach, jak również w mniejszych pomieszczeniach ze względu na brak dodatkowych elementów konstrukcyjnych jak filary, policzki, belki nośne itp. Mmontowane są one jedynie do posadzki i stropu oraz zależenie od miejsca usytuowania konstrukcji również do ściany. Schody dywanowe doskonale uzupełniają się z balustradami i wykończeniami z hartowanego szkła i stali szlachetnej, dzięki czemu to idealny wybór dla osób ceniących sobie minimalistyczny i funkcjonalny, a przy tym gustowny i nowoczesny wystrój wnętrz.

mk9_9427
faltwerktreppe-weiss-gelander
gerade-faltwerktreppe-1013-1-png-21

Nasze najnowsze realizacje schodów dywanowych

Ile kosztują schody dywanowe?

Skorzystaj z konfiguratora schodów i otrzymaj niewiążącą, bezpłatną wycenę  nawet w 24 godziny

Konstrukcja i materiały

Produkcja schodów opiera się na wykorzystaniu jedynie materiałów pierwszej jakości. Ze względu na specyficzną konstrukcję oraz widoczność wszystkich elementów konstrukcyjnych i detali nasze schody wykonane są z największą możliwa starannością. Stosujemy jedynie najtwardsze rodzime i egzotyczne gatunki drewna. W zależności od życzeń i potrzeb klienta do wykończenia schodów oraz balustrad stosujemy stal szlachetną i szkło hartowane najwyższej próby. Do wykończenia i zabezpieczenia drewna wykorzystujemy trwałe i bezpieczne dla zdrowia, w tym dla zdrowia alergików oleje i lakiery. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i procesów technologicznych uzyskujemy najwyższą możliwa jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów.

mk9_9464